Nejschvalovanější půjčka online. Přes 97 % žádostí ihned schváleno! Vyplnit nezávaznou žádost

Kolik chcete půjčit?

banky.png

Půjčky pro nezaměstnané

vypujcka

Co dělat, když nám štěstí nehraje do karet, je pro nás obtížné sehnat práci a tím pádem nemáme stálý příjem, možné příspěvky nám postačí sotva na živobytí. Peníze zkrátka nejsou v dohledu, přestože bychom je tak potřebovali. V této životní situaci se snažíme najít někoho, kdo by nám s touto situací mohl pomoci. Pro to, abychom získali peníze ihned, nám zbývá nakonec vždy jen jedna varianta – půjčit si. Dříve se zdálo nemožné, aby Vám někdo půjčil i během Vaší nezaměstnanosti. Dnes je ovšem možné všechno, dokonce i sjednat si v této době půjčku, a to hned u několika společností, především pomocí internetových sítí, kde si můžete sjednat půjčku téměř ihned.

Smlouvu pročítejte raději vícekrát

Není to ovšem tak jednoduché. Hned pro začátek musíte být připraveni na to, že ne každá společnost bude vůči Vaší žádosti férová. Přečtěte si raději celou smlouvu hned několikrát, protože byste nebyli první, kdo se nechal oklamat a nevšiml si nenápadných řádků, kde se psalo o sankcích a poplatků, o kterých jste ani nebyli informováni. A navíc, ne každý chce půjčit někomu, kdo mu moc nemůže zaručit navrácení peněz bez potíží. Protože v této situaci je těžké mít ručení, jsou společnosti, které Vám půjčí i bez něj. Ovšem je jisté, že jen tak Vám také nepůjčí.

Je pochopitelné, že každá dohoda o půjčení peněz musí mít svá kritéria, která se bezpodmínečně musí dodržovat. Pokud jste nezaměstnaní, a nemáte tedy trvalý příjem jako záruku Vašeho řádného splacení, společnost, aby věděla, zda Vám věřit a jestli jste spolehliví, se musí opřít o něco, co má zkrátka každý – o Vaší minulost. Zkontrolují se zkrátka Vaše záznamy v registrech, a z toho společnost usoudí, zda jste vhodným uchazečem o půjčku.

Ručení příjmem nebo nemovitostí je často k vidění

Je i více možností, jak se zaručit. Nejjednodušší variantou je schopnost klasického ručení na základě Vašich příjmů, ale pokud to nebude možné, přijde řada na zástavu nemovitostí. V krutých časech nám může pomoci i půjčka pár tisíc, která pochopitelně nebude pro nás tak náročná k závěrečnému uhrazení. Půjčka, kde máte větší nároky na míru hotovosti, se sjednává s vyššími požadavky záruky navrácení peněz od společnosti. Bohužel žádná společnost Vám desítky, nebo i stovky tisíc v takovém případě nepůjčí bez skutečné záruky, většinou je půjčka doprovázena zástavou nemovitosti.

Buďte k sobě upřímní. Je-li tedy půjčka skutečně nutná, půjčte si takovou hodnotu, kterou budete schopni splatit. Někteří se sklání více k novým půjčkám, než k nalezení trvalé práce, se kterou by jich nebylo ani potřeba. Práce je dnes hodně, a snad téměř každý, kdo není například zdravotně omezený, si nějakou práci sehnat může. Budete se cítit lépe a zvedne se Vaše životní úroveň.

Najděte si půjčku

  • Vyřízení půjčky online
  • Ihned Vás budeme kontaktovat
  • Peníze budou zaslány na účet

O portálu f-logo.png, 4,9kB

Webový srovnávač PujckyNa.cz slouží ke srovnaní bankovních i nebankovních půjček dostupných na českém trhu.

Na webu uvedený termín „půjčka“ odpovídá termínu „zápůjčka“ dle nového Občanského zákoníku od 1. ledna 2014.

Oblíbené půjčky

Navigace

X

100% bezpečná půjčka až 250 000 Kč

Peníze na cokoliv chcete a bez složitého papírování

Rychlá půjčka až 4500 Kč do výplaty

95 % žádostí ihned schváleno, bez kontroly registru

Půjčka až 250 000 Kč s bleskovým vyřízením žádosti

Rychlá půjčka kde schvalují skoro všechny žádosti do 24 hodin.